André Heurtaux Fransk konst

437711

ANDRÉ HEURTAUX (Frankrike, 1898-1983): Sans titre, signerad och Heurtaux (1951), numrerad 19/100, färgserigrafi, bladmått ca 57x76 cm, bildmått 44x65 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Specialauktion

Tavelvagn 32

André Heurtaux Fransk konst

Budhistorik (8 bud)
3092776
650
3090365
600
3090332
550
3089849
500
3085724
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.