André Heartaux Fransk konst

437710

ANDRÉ HEURTAUX (Frankrike, 1898-1983): Sans titre, signerad och Heurtaux (1948), numrerad 19/100, färgserigrafi, bladmått ca 57x76 cm, bildmått 45,5x60 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Specialauktion

Tavelvagn 32

André Heartaux  Fransk konst

Budhistorik (27 bud)
3093209
3093205
1 900
3093202
1 800
3093201
1 700
3093199
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.