Taklampa 1940-tal Light up the dark

437709

TAKLAMPA, 1940-tal, i aluminium med glaskupa, höjd 50, diameter 40 cm

Proveniens: Har hängt i trapphuset på Parkgatan 20 på Kungsholmen

Belysning, Taklampor, Temaauktion

Rum 2

Budhistorik (12 bud)
3070928
3071001
3070928
3071000
950
3070928
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.