Oljemålning Carl Johan Fahlcrantz

437707

CARL JOHAN FAHLCRANTZ (1771-1861): Motiv med Solna kyrka, signerad och daterad C. Fahlcrantz 1843, olja på duk, 27x37 cm

Dukskador

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (18 bud)
3060197
4 800
3055644
4 600
3060193
4 400
3055644
3 200
3059562

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.