Bumling Ateljé Lyktan

437705

ANDERS PEHRSON, Ateljé Lyktan, golvlampa "Bumling" i aluminium, höjd ca 140 cm
Skador: Bucklor, inget raster

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 4

Bumling Ateljé Lyktan

Budhistorik (9 bud)
3050192
700
3047390
650
3040585
600
3047389
550
3040585
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.