Oidentifierad konstnär

437701

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Plundrare med byte från brinnande stad, sannolikt Frankrike möjligen någon i kretsen kring Jean Leon Gerome, olja på duk, ca 44x37 cm

Mindre partier med rynkbildning.

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (6 bud)
3058640
4 400
3051376
4 200
3058630
4 200
3051376
3049377
3 800

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.