Bricka pläter Ryssland

437664

BRICKA, pläter, Ryssland, stämplad St Petersburg, ca 52x39 cm

Bruksslitage, graverat monogram på undersidan

Diverse, Hem

Rum 7, Hylla 4

Bricka pläter Ryssland

Budhistorik (4 bud)

3050258
3050257
3048818
3034142

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.