Färglitografi Reinhold Ljunggren

437659

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Anders Bryggmästar gata Eksjö, signerad och annoterad R. Ljunggren p.t., färglitografi, ca 30,5x39,5 cm

Fack 4

Budhistorik (3 bud)

3040558
3055309
3040558

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.