Ljusstakar 1700-talets slut fransk empire

437647

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-talets slut, fransk empire, svart och vit marmor, förgylld brons, höjd 21 cm

Soclar med mindre nagg

Metall, Belysning

Monter 21

Budhistorik (10 bud)
3048858
8 400
3047477
8 200
3046647
8 000
3039627
7 000
3039624
5 400

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.