Ivar Södergren signerad 1999 Dalarna

437640

IVAR SÖDERGREN (född 1949): Dalasatir, signerad och daterad Ivar Södergren 1999, olja på pannå, 90x117 cm

Litet färgbortfall

Budhistorik (28 bud)
3049954
2 600
3049950
2 400
3049949
3049944
3049948
1 900

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.