Skulpturer Dahlberg och Wallin

437638

SKULPTURER, 2 st, terracotta, signerad Elsie Dahlberg resp ? Wallin, sittande figurer, höjd ca 13 resp 21 cm

En skulptur (Dahlberg) med lagning

Konst, Skulpturer

Monter 23

Budhistorik (4 bud)

3049916
450
3049882
3049867
3035641

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.