Vaser Japan brons

437635

VASER, 1 par, brons, Japan, 1900-talets första hälft, dekor i relief av sångfåglar samt blommor, höjd ca 24 cm

Slitage, fläckar

Orientaliskt, Konsthantverk, Metall

Rum 7, Hylla 3

Vaser Japan brons

Budhistorik (12 bud)
3049895
3045648
3049893
3045648
1 700
3045904
1 600

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.