Fjärilsbord

437634

FJÄRILSBORD, mahogny, 1800-tal, sengustavianskt, på hjultrissor i mässing, höjd ca 79, diameter 48, uppfällt 104 cm

Slitage, gånggärnen flyttade

Rum 8

Fjärilsbord

Budhistorik (18 bud)
3049767
1 300
3049572
3047904
3047286
3047285
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.