Skål slipad dekor

437601

SKÅL, 1900-talets första hälft, slipad dekor, höjd ca 18, diameter 35 cm

Kantnagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Rum 7, Hylla 4

Skål slipad dekor

Budhistorik (2 bud)

3046438
3044340

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.