Stolar Nationalromantik

437597

STOLAR, 6 st., Nationalromantik, tidigt 1900-tal, skurna i ek, präglade skinnsitsar, sitthöjd ca 45, total höjd 100 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, några sitsar med revor

Hylla 9

Stolar Nationalromantik

Budhistorik (4 bud)

3049212
3049108
750
3049108
3048494

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.