Byrå stockholmsarbete i rokoko

437585

BYRÅ, stockholmsarbete, rokoko, fanérad med amarant och jakaranda, parkettläggning i fält, skiva av kalksten, höjd 81, 93x45 cm, nyckel finns

Slitage, fanerskador, sprickor

Rum 16

Budhistorik (14 bud)
3045227
20 000
3048915
19 500
3045227
19 000
3048914
18 500
3045227
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 908 EUR, 2 146 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.