Josef Frank skrivbord

437576

JOSEF FRANK, skrivbord, Svenskt Tenn, modellnummer 590, fanerat med ask och körsbär, hörnbeslag i mässing, sargen med låda samt utdragbar skrivskiva, höjd 75, 200x100 cm

Skiva med krackeleringar i lacken

Möbler, Design

Rum 2

Josef Frank skrivbord

Budhistorik (23 bud)
3050755
15 000
3050560
14 500
3050560
14 000
3050602
13 500
3050560
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.