Anders Palmér oljemålning

437572

ANDERS PALMÉR (född 1958), landskapsmotiv, signerad Palmér, olja på duk, ca 101x140 cm

Rum 21

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3070940
6 000
3069836
5 400
3068350
5 200
3057479
5 000
3055893

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.