John Kindborg oljemålning

437568

JOHN KINDBORG (1861-1907): Månskenslandskap med ruin, signerad och daterad John Kindborg -97, olja på duk, ca 81x123, rammått 115x156 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

John Kindborg oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3051847
3047095
3047094
2 800
3047092
2 600
3047090
2 400

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.