Oidentifierad konstnär

437564

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter Frans Hals, signerad RT, daterad, diameter 29 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

3058984
2017-02-08 13:12:09

2017-02-13 kl 11:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.