Stefano Beccari etsning

437560

STEFANO BECCARI (Italien/Sverige född 1944): Komposition, signerad, etsning, ca 60x97 cm

Fack 36

Stefano Beccari etsning
Budhistorik

2017-02-16 kl 14:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.