Bengt Landin färglitografi

437559

BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med and och mus, signerad Bengt Landin, 237/250, färglitografi, bladmått ca 79x59 cm

Fack 27

Bengt Landin färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3040790
3040789
950
3038186
600
3037963

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.