Bengt Landin färglitografi

437557

BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med tupp och änder, signerad Bengt Landin EA, färglitografi, bladmått ca 60x44 cm

Fack 30

Bengt Landin färglitografi
Budhistorik (12 bud)
3048806
850
3048095
3048801
750
3048095
700
3048794
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.