Matbord England mahogny

437556

MATBORD, England 1900-talets andra hälft, fanerat i mahogny, 2 iläggsskivor ā 55, bordets höjd 71, 134x94,5, total längd 244cm

Bord med ytskador

Rum 20

Matbord England mahogny

Budhistorik (5 bud)
3046239
500
3046207
450
3046238
3046207
3032732

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.