Peter Dahl färglitografi

437554

PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 46x51 cm

Fack 21

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3033623
2 800
3033186
3033184
3033183
600

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.