William Savage Cooper oljemålning

437523

WILLIAM SAVAGE COOPER (act.1880-1926): Naturmotiv med vattendrag, olja på pannå, signerad och daterad Savage Cooper 1906, ca 31x22 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

3042792
3035311
3033117
3032220
600

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.