Lovisa Burfitt UNG SVENSK FORM

437518

LOVISA BURFITT, "Cannes", unik, signerad och daterad 2013, blandteknik, ca 28x22 cm

Historik:
Utställd på Märsta Konsthall 2014

Ung Svensk Form - dåtid, nutid, framtid: vad hände sen?

Visning på Nybrogatan 32, 7-11 februari.

Konst, Modernt måleri, Design, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (23 bud)
3072187
6 400
3072218
6 400
3072187
6 200
3070495
6 000
3072186
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.