Lena Bengtson oljemålning

437517

LENA BENGTSON (1900-tal): Hästporträtt av Bill Hickey ( morfar till Piper Cub), signerad Lena Bengtson 66, olja på pannå, ca 42x58 cm

Bill Hickey är morfar till PIPER CUB

Fack 25

Lena Bengtson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3047611
450
3047199
3040489
3039462

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.