Oidentifierad konstnär

437515

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Föreställer helig person i biskopdsdräkt och attribut i form av bok och krona, största mått ca 41,5x31,5 cm

Kraftikt slitage, skrickor, mask- och rötangrepp, färgbortfall.

Konst, Äldre måleri

Monter 2

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (8 bud)
3044962
3043643
750
3044961
750
3043643
650
3044957
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.