Bestick silver

437514

BESTICK, 21 dlr, silver, bestående av: 8 skedar, huvudsakligen gammal fransk, samt 12 skedar te- och kaffemodeller, huvudsakligen gammal fransk, samt skohorn med skaft i sterlingsilver, längder ca 12-22 cm, totalvikt ca 639 g (exkl skohorn)

Bruksslitage, ställvis bucklor

Silver

Monter 6

Bestick silver

Budhistorik (9 bud)
3037092
1 800
3047782
1 700
3037092
1 400
3039800
1 300
3037092

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.