Rune Jansson blandteknik

437512

RUNE JANSSON (1918-2014), Liggande komposition, signerad och daterad Rune Jansson -87, bölandteknik, ca 26x38 cm

Fack 25

Rune Jansson blandteknik

Budhistorik (2 bud)

3032455
3032155

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.