Skänk gustaviank stil

437501

SKÄNK, gustaviansk stil, 1800-talets andra hälft, ljusmålad, räfflad dekor, dörrpar med romber, låda, höjd ca 116, 100x46 cm

Senare bemålning, bruksslitage

Rum 14

Skänk gustaviank stil

Budhistorik (20 bud)
3048284
5 200
3048286
5 000
3048284
4 800
3048282
4 600
3048280
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.