Olle Olsson Hagalund färglitografi

437500

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad Olle Olsson Hagalund, 35/360, färglitografi, ca 65X42 CM

Fack 51

Budhistorik (6 bud)
3044045
3045862
1 900
3044045
1 800
3040296
3034719
850

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.