Bokskåp alm

437497

BOKSKÅP, alm, ca 1900, jugend, överskåp med glasdörrar, flyttbar hyllinredning, underskåp med dörrar, skuren dekor, höjd ca 240, 118x38 cm

Proveniens: Weda gård, Östergötland

Bruksslitage

Rum 14

Bokskåp alm

Budhistorik (14 bud)
3045480
6 000
3048413
5 800
3045480
5 400
3048412
5 200
3045480
4 800

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.