Vägglampor 1 par Light up the dark

437492

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, stål och bronserad metall, längd ca 55 cm

Bruksslitage, kupor saknas

Belysning, Vägglampor, Temaauktion

Budhistorik (7 bud)
3062338
900
3070766
850
3062338
500
3070765
450
3062338

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.