Zygmunt Szreter Schretter oljemålning

437491

ZYGMUNT SZRETER SCHRETTER (Polen 1896-1977): Studie av sittande kvinna, a tergo med studie av sittade herre, signerad, olja på pannå, ca 49x32 cm

Kundcenter

Budhistorik (21 bud)
3055318
10 000
3055321
10 000
3055318
9 800
3055316
9 600
3055314
9 400

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.