Seton Ekolsund Coasters 1800-tal

437479

COASTERS, 1 par, försilvrade, 1800-talets senare del, rokokostil, diameter 18,5 cm

Smärre slitage

Diverse, Temaauktion

Monter 8

Budhistorik (10 bud)
3073324
3072917
3072916
950
3072908
900
3072801
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.