Gunnar Brusewitz tusch

437472

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Landskap med rovfåglar, signerad och daterad G Brusewitz maj 1973, tusch, ca 16x23 cm

Konst, Teckningar

Fack 26

Gunnar Brusewitz tusch

Budhistorik (9 bud)
3038612
650
3037247
600
3038611
600
3037247
550
3038610
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.