Parkturnor i empirestil

437470

PRAKTURNOR, 1 par, 1900-tal, empirestil, förgyllda, polykrom dekor med blomster, hänklar i form av bevingade kvinnofigurer, höjd 82 cm

Keramik/Porslin

Rum 7

Parkturnor i empirestil

Budhistorik (13 bud)
3052748
20 000
3052747
19 500
3049439
19 000
3046421
18 500
3042639
17 000

Slutpris SEK:
20 000
1 908 EUR, 2 146 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.