Bernt Carlsson oljemålning

437462

BERNT CARLSSON (samtida): Landskap, motiv från Bottna, Bohuslän, signerad och daterad Carl-12, olja på pannå, ca 40x50 cm

Fack 5

Bernt Carlsson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3033260
3047054
3033260

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.