Reinhold Ljunggren färglitografi

437461

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Motiv från Trosa, signerad R Ljunggren, 194/360, färglitografi, ca 48x38 cm

Något gulnad

Fack 34

Budhistorik (9 bud)
3048100
700
3048045
650
3048099
600
3048045
550
3048098
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.