Skrivbord sengustaviansk stil

437448

SKRIVBORD med uppsats, 1900-talets början, sengustaviansk stil, mahognyfaner, läderklädd skrivskiva, mässingsdetaljer, 3 lådor i sargen, höjd 77, med uppsats 140x79 cm, ej fungerande nyckel medföljer

Ej fungerande nyckel medföljer, uppsatsens inredning med skador och kladd, låsta lådor

Rum 19

Skrivbord sengustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
3047968
3047967
2 800
3047964
2 600
3047963
2 400
3045956

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.