Stig Bahlenberg oljemålning

437447

STIG BAHLENBERG (samtida): Stilleben, signerad Bahlenberg, olja på duk, 46x55 cm

Fack 16

Stig Bahlenberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3048155
550
3048141
500
3047966
450
3035632
3035568

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.