Gunnar Greiber oljemålning

437430

GUNNAR GREIBER (född 1919): "Sommarutflykt", signerad Greiber, olja på duk, ca 94X94 cm

Rum 3

Gunnar Greiber oljemålning

Budhistorik (43 bud)
3048340
12 000
3048314
11 500
3048339
11 000
3048314
10 500
3048332
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 145 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.