Erica Jacobson UNG SVENSK FORM

437429

ERICA JACOBSON, "Poster Swedish Institute", signerad och daterad 2016, giclée fine art på akvarellpapper, ca 70x49 cm

Utställd
Affisch för Svenska institutets utställning "Swedish Fashion Stories"

Ung Svensk Form - dåtid, nutid, framtid: vad hände sen?

Visning på Nybrogatan 32, 7-11 februari.

Konst, Grafik, Design, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
3072055
3072026
950
3070933
900
3069779
500
3068895
450

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.