Frans Wilhelm Odelmark Venedig

437427

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): St Markusplatsen i Venedig, signerad F W Odelmark, olja på duk, 75,5x91 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Budhistorik (9 bud)
3053274
14 000
3052448
13 500
3052402
13 000
3037840
12 500
3052394
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 336 EUR, 1 502 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.