Bengt Åberg oljemålning

437426

BENGT ÅBERG (född 1941): Syrener, signerad Bengt Åberg, olja på duk, ca 61x50 cm

Fack 36

Bengt Åberg oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3048766
4 600
3049145
4 400
3048766
4 200
3049144
3048766
3 400

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.