Fritiof Schüldt oljemålning

437402

FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Uppställning av flaskor vid fönster, signerad och daterad -73, olja på duk 92x72 cm

Fack 35

Fritiof Schüldt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3048752
2 800
3048686
2 600
3048686
3046605
3046361
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.