Arne Nilsson akvarell

437399

ARNE NILSSON (född 1925): Komposition, akvarell, signerad, 35x44 cm

Fack 37

Arne Nilsson akvarell

Budhistorik

2017-02-03 kl 13:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.