Björn Trägårdh oljemålning

437384

BJÖRN TRÄGÅRDH (1908-1998): Stilleben med kanna och korg, signerad och daterad B Tragardh -47, olja på duk, ca 39x39 cm

Fack 31

Björn Trägårdh oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3049371
650
3048838
600
3048838
550
3044623
500
3039668
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.